Česká lymfologická společnost logo
Kalendář

Lymfo 2021

Místo konání:

Mariánské Lázně,

Pořadatel:

Česká lymfologická společnost ČLS JEP

Url:

https://kongres.lympho.cz/

Kongres České lymfologické společnosti ČLS JEP

Vážené kolegyně a kolegové, milí přátelé,

dovolte, abych Vás pozvala jménem svým a jménem výboru České lymfologické společnosti ČLS JEP na letošní kongres LYMPHO 2020, který se bude konat ve dnech 15.–17. října, a to po 7 letech opět v Pardubicích. V roce 2013 zde proběhl kongres v reprezentativních prostorách kongresového centra Atrium Palace Pardubice. Jelikož členové organizačního výboru byli se spoluprácí kongresového centra velice spokojeni a dle vašich ohlasů se naše setkání vydařilo, rozhodli jsme se uspořádat LYMPHO 2020 opět v těchto prostorách.

Předpokládáme, jako každoročně, účast jak českých, tak zahraničních odborníků. Sdělení budou prezentována v českém, slovenském a anglickém jazyce. Budeme rádi, pokud se i Vy rozhodnete pro aktivní účast a do 31. července nám prostřednictvím webu kongresu zašlete abstrakt své přednášky nebo posteru k jednomu z hlavních témat kongresu. Autorům prvních 10 přijatých sdělení nabízíme registraci zdarma. Stejným způsobem podporujeme také aktivní účast mladých lymfologů do 40 let.

Doufáme, že se opět v hojném počtu zúčastníte našeho letošní setkání, budete mít příležitost získat nové informace, konfrontovat své zkušenosti v oboru a v neposlední řadě se rádi setkáte se svými kolegy a přáteli. 

Za organizační výbor, MUDr. Hana Houdová, prezidentka kongresu


Zpět na výpis akcí